Home / Actualitate / VIDEO – FOTO: PREMIILE FESTIVALULUI INTERNAȚIONAL DE MUZICĂ UȘOARĂ PENTRU COPII ȘI TINERI „VOCI DE ÎNGERI” ediția a II – a, 13-14 APRILIE 2019

VIDEO – FOTO: PREMIILE FESTIVALULUI INTERNAȚIONAL DE MUZICĂ UȘOARĂ PENTRU COPII ȘI TINERI „VOCI DE ÎNGERI” ediția a II – a, 13-14 APRILIE 2019

Muthu Astrid Teodora – Oradea (cat. 13-14 ANI) – MARELE TROFEU

INTERPRETARE SOLO 4-6 ANI

Hăpăianu Ema Natalia – Botoșani – TROFEUL CATEGORIEI

Roșu Antonia Ioana – Pașcani – PREMIUL I

Hanganu Alessia Maria – Lețcani – IȘ – PREMIUL I

Haucă Alexandra – Breaza – Sv – PREMIUL I

Turcu Giorgia Teodora – Lețcani – IȘ – PREMIUL II

Țenț Delia Briana – Oradea – PREMIUL II

Matei Ana Maria – Onesti – PREMIUL II

Chiru Eliza Maria – Botosani – PREMIUL II

Cihodaru Anais Ioana – Iași – PREMIUL III

Macarenco Rebeca – Chișinău – R.Moldova – PREMIUL III

Laza Anisia Maria – Piatra Neamt – PREMIUL III

Gaină Andrei – Hârlău – IȘ – PREMIUL III

Movilă Alexandra Maria – Tomești – IȘ – MENȚIUNE

Pitea David Andrei – Bălușești – IȘ – MENȚIUNE

Mihai Silvia – Botosani – MENȚIUNE

INTERPRETARE SOLO 7-8 ANI

Gurici Daria Elena – Iași – TROFEUL CATEGORIEI

Egorov Maria – Iași– PREMIUL I

Igna Georgia Elena – Oradea – PREMIUL I

Aftudor Daria Ioana – Bacău – PREMIUL I

Stanciu Anastasia – Bârlad– PREMIUL II

Leahu Alexandru – Calarași – R.Moldova – PREMIUL II

Chircă Rezan Angela – Vaslui – PREMIUL II

Dinu Maria Romina – Galați – PREMIUL III

Butoi Corneanu Răzvan Teodor – Iași- MENȚIUNE

Nechifor Daria Maria – Iași – MENȚIUNE

INTERPRETARE SOLO 8-9 ANI

Haidău Giulia Elena – Iași  – TROFEUL CATEGORIEI

Matei Markus Sebastian – Roman – PREMIUL I

Neculau Patricia Maria – Hîrlău – PREMIUL I

Todeancă Ștefania Ilinca – Moinești – PREMIUL I

Sava Delia Maria – Bacău – PREMIUL II

Racovitan Carolina  – Cluj Napoca – PREMIUL II

Gheorghe Anastasia – Botoșani – PREMIUL II

Corduneanu Ana Maria – Piatra Neamț – PREMIUL III

Chitroceanu Teodora – Vaslui – PREMIUL III

Gugescu Maria Teodora – Botoșani – PREMIUL III

Ichim Carina Micaela – Piatra Neamt – MENȚIUNE

Stefăniu Miruna Andreea – Iasi – MENȚIUNE

Ciucur Gergiana Teodora – Oradea – MENȚIUNE

INTERPRETARE SOLO 9-10 ANI

Mocanu Marina Adnana – Galați – TROFEUL CATEGORIEI

OJog Ioan Alexandru – Bacău– TROFEUL CATEGORIEI

Ceapraga Alessia –  Iași – PREMIUL I

Oprescu Ilinca Maria – Oradea – PREMIUL I

Feraru Ioana Yasmina – Iași – PREMIUL I

Leahu Regina – Călărași – R.Moldova – PREMIUL II

Frâncu Anda Ioana – Iași – PREMIUL II

Oprea Maria – Pașcani – IȘ – PREMIUL II

Sumanariu Maria – București – PREMIUL II

Cilibiu Tiana Ecaterina – Botosani – PREMIUL III

Dirjan Mara Sophia – Cluj Napoca – PREMIUL III

Bendre Natalia Alexandra – Oradea – PREMIUL III

Rizoiu Flavia Ioana – Onești – BC – PREMIUL III

Surdu Gabriela – Bălți – R.Moldova – MENȚIUNE

Salum Mihail – Cluj Napoca – MENȚIUNE

Gaina Ligia Maria – Hârlău-IȘ – MENȚIUNE

Șalvari Iulia – C-Lung Mold. – SV – MENȚIUNE

INTERPRETARE SOLO 10-11 ANI

Mastacan Luca Boogdan –  Barlad-VS – TROFEUL CATEGORIEI

Manolache Nina Elena – Bacău – PREMIUL I

Mitrașcă Marc Patric – Zalău – CJ – PREMIUL I

 Maxim Lavinia Gabriela – Iași – PREMIUL I

Munteanu Sara Maria – Onești – BC- PREMIUL II

Pop Alessia Valeria – Suceava- PREMIUL II

Surugiu Eliza Gabriela – Tg.Neamț – NȚ – PREMIUL II

Ravlo Ruslan – Chișinău – R.Moldova- PREMIUL II

Ivașcu Cătălina – Moineș – PREMIUL III

Rotaru Antonia Maria – Iași- PREMIUL III

Dascălu Adelina Ioana Carina – Oradea – PREMIUL III

Constantinescu David Ștefan – Iași- PREMIUL III

Cătur Daria Maria – Iași – MENȚIUNE

Scripcariu Eusebiu Dorin – Dorohoi – BT – MENȚIUNE

Pricopi Maia Teodora – Moinești – BC – MENȚIUNE

Bartic Matei – Iași – MENȚIUNE

 
INTERPRETARE SOLO 11-12 ANI

Ani Adalia Ema  – Cluj Napoca – TROFEUL CATEGORIEI

Panaite Alexia Maria – Bacău – PREMIUL I

Pavelia Medeea Alexandra  – Cluj Napoca – PREMIUL I

Bumb Sara Francesca – Cluj Napoca – PREMIUL I

Igna Maria Alexia – Oradea – PREMIUL II

Epanu Natalia Adelina – Piatra Neamț – PREMIUL II

Hojbotă Petruța – Suceava – PREMIUL II

Boca Andreea – C-Lung Mold. – SV – PREMIUL III

Cîrcei Alexandra – Galați – PREMIUL III

Bălan Ioana – Botoșani – PREMIUL III

Morar Alesia Ioana – Onești – BC – MENȚIUNE

Lazăr Claudia Gabriela – Botoșani – MENȚIUNE

Andone Alexandra – Iași – MENȚIUNE

 

INTERPRETARE SOLO 12-13 ANI

Gradinariu Iustiina Maria – Piatra Neamț – TROFEUL CATEGORIEI

Ciubotaru Alexandra – Tulcea – PREMIUL I

Cibotariu Karina Ioana – Botoșani – PREMIUL I

Oneț Maria Larisa Dayana – Oradea – PREMIUL I

Iordachescu Beatrice Ana Maria –  București – PREMIUL II

Gordilă Alina – Bălti – R. Moldova – PREMIUL II

Gaman Daria Elena – Bacău – PREMIUL II

Spînache Ștefania Eliza – Vaslui – PREMIUL II

Urîtu Ligia Elena – Iași – PREMIUL III

Lixandru Clara Maria – Slatina – OT – PREMIUL III

Istrate Robert Ștefan – Iași – PREMIUL III

Nechita Eva Maria – Iași – PREMIUL III

Pînzaru Vlad – Suceava – MENȚIUNE

Pavlov Iustin – Iași – MENȚIUNE

 

INTERPRETARE SOLO 13-14 ANI

Cașuneanu Alexia Ioana – Pașcani – IȘ – TROFEUL CATEGORIEI

Trandafir Maria Ela –  Moinesti – TROFEUL CATEGORIEI

Munteanu Alesia Rozalina – Tecuci – GL – PREMIUL I

Rusu Eliza Rianna  – Pascani – PREMIUL II

Gal Andreea Denisa – Oradea – PREMIUL II

Puițău Denisa – Suceava- PREMIUL II

Racu Delia Andreea – Onesti – PREMIUL III

Egorov Nicolae – Iași – PREMIUL III

Bobotan Maria Ioana – Oradea – PREMIUL III

Șubran Diana Elena – Botoșani – MENȚIUNE

INTERPRETARE SOLO 14-15 ANI

Jitaru Lavinia – SuceavaTROFEUL CATEGORIEI

Egorov Daniela – Iași – PREMIUL I

Kutkut Rania – Suceava – PREMIUL I

Dascalu Alexia Carla Georgiana – Oradea – PREMIUL I

Oancea Mara  – Suceava – PREMIUL II

Cojocar Roberta Mihaela – Radauți-SV – PREMIUL II

Dohan Alexandra Daria – Cluj Napoca – PREMIUL II

Banyai Lisa Maria – Cluj Napoca – PREMIUL III

Zaha Ioana Cosmina – Oradea – PREMIUL III

Ciucanu Isaura Mihaela – Bicaz-NȚ – PREMIUL III

Oroș Selena Maria – Oradea – MENȚIUNE

Oniga Aris  – Cluj Napoca – MENȚIUNE

Luța Denisa Iuliana – Piatra Neamț – MENȚIUNE

Manolescu Lavinia Gabriela – Iași – MENȚIUNE

 INTERPRETARE SOLO 16-17 ANI

Ganea Antonia – Oradea  – TROFEUL CATEGORIEI

Obadă Miriam Ioana – Piatra Neamț – PREMIUL I

Laslău Lorina Georgia – Bacău – PREMIUL I

Petcu Alexandra Bianca – Moinești – PREMIUL I

Bercea Alexa Diana – Oradea  – PREMIUL II

Suditu Mara – Onești  – PREMIUL II

Condrațchi Taisia – Bălți – R.Moldova  – PREMIUL II

Achiței Bianca Georgiana – Botosani – PREMIUL III

Lorenți Raluca Antonia – Comanesti – BC – PREMIUL III

Andraș Maria – Sf.Gheorghe – CV – PREMIUL III

Crăciun Neculai Valentin – Fălticeni-SV – PREMIUL III

Șoimu Victoria – Bălți – R.Moldova – MENȚIUNE

Irimia Alexandra – Suceava – MENȚIUNE

Sîrghie Antonia Petruța  – Iași – MENȚIUNE

SECȚIUNEA GRUPURI MICI

Duo Musical – Cluj-Napoca – TROFEUL CATEGORIEI

Take 4 – Oradea – PREMIUL I

K-Girls – Oradea  – PREMIUL I

Duo Nicolae si Robert – Iași – PREMIUL I

Trio EgoArt – Iași  – PREMIUL II

Duo Lisa si Aris – Cluj-Napoca – PREMIUL II

Deny Juice – Piatra Neamț – PREMIUL II

Duo Armony – Cluj-Napoca – PREMIUL III

Duo Maria si Răzvan – Iași – PREMIUL III

Happy Girls – Oradea  – PREMIUL III

Duo Daniela si Lavinia – Iași  – MENȚIUNE

The Shorts –  Iași  – MENȚIUNE

Video

Publicat de: Ionel Curcan

Alte articole

Concursul cercului de elevi „Cu viaţa mea apăr viaţa”- etapa judeţeană

La Sala de Sport a C.S.M. Suceava, sâmbătă, 18 mai, a aput loc etapa judeţeană …

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.